Ankara Şehirler Arası Nakliyat Ankara 'da Taşıma işlemlerinde Firma olarak her zaman kalite ve hizmeti ön plana çıkarmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda taşıma yapmadan önce bazı ayrıntılı çalışmalar yaparak işimizi en az sorunla ve müşterilerimizi memnuniyet içerisinde bırakma gayreti içerisinde bulunmaktayız. Öncelikle taşıma işlemi için bizlere başvuran müşterilerimizin evlerine deneyimli ve tecrübeli Ekspertiz göndererek taşınacak olan eşyaların ve ürünlerin durumları kontrol edilir, nasıl bir araç ile taşınacağı ve taşıma sırasında hangi önlemlerin alınabileceği incelenir. Ayrıca ekspertizler taşıma işlemi için müşteriden talep edilecek olan ücreti de bu kontrol işlemlerinden sonra netleştirir. Ekspertiz sayesinde alınan bilgiler ile hem taşıma işlemi için kullanılacak araç ayarlanmakta , hem taşıma işlemi yapılacak olan eşyaların sigorta işlemleri tamamlanmakta hem de bölgeye gidecek taşıma ekibinin nasıl bir yük ile karşılacağı, nasıl bir güvenlik önlemi alacağı , nasıl bir paketleme yapacağı gibi bilgiler elde edilmektedir.

Ankara Efeoğulları Nakliyat, ev eşyalarının nakliyesinde profesyonel bir taşıma sistemidir. Özünde eşyaların zarar görmeden bulundukları konumda sökümleri ve ambalajlamaları yapılarak başka bir eve nakliyesi ile tekrar montajları yapılarak kullanıma hazır hale getirilmesi işlemi mahiyetindeki Ankara Şehirler Arası Nakliyat, uzman ve bu alanda eğitimli kadroyla hizmet veren bir firmanın sistemli organizasyonuyla mümkün hale gelmiş ve eşya sahibine herhangi bir zorluk bırakmadan taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamıştır..

Taşınma konusunu ciddi şekilde kolaylaştırsa da, işinin gerçekten ehli bir Şehirler Arası Nakliyat firması bulabilmek oldukça zordur. Uzman kadrosu, kapalı kasalı şehirler arası nakliyat araçları ve kaliteli hizmet içeren kurumsal yapısı ile güven veren bir firma bulabilmek ciddi bir araştırma gerektirebilmektedir.

6 Yorum

 1. Yorumlar
  Ahmet Karaman
  4 Ocak, 2020

  Merhaba biz şehir içi taşımacılık hizmeti aldık.Hasarsız taşıma önceliğimizi söyledik ve eşyalarda kesinlikle hasar olmayacakgını belirtik onlarda sağolsun eşyaları ambalajladılar sardılar ve asansör ile eve indirdiler çok güzel bir firma hizmeti aldım.

  • Yorumlar
   Halil Yılmaz
   21 Ocak, 2020

   eşyalarımı taşıdılar hizmeti değerlendirmemi istediler idare eder tavsiye ediyom

   • Yorumlar
    Leyla Güneş
    12 Ocak, 2020

    Dairemiz 15.katta idi asansör kurdular bina izin vermedi biraz tuzlu oldu ama sigortalı ve garantili taşıma olmasını istedik ve hayırlısı ile kazasız belasız atlattık çok teşekkür ediyorum iyi çalışmlar

    • Yorumlar
     08 Ocak, 2020

     çok zor birşey taşınmak hakkten sizler buna nasıl dayanıyorsunuz anlayamıyorum Allah kolaylık versin hizmet içinde çook teşekkür ederim kesinlikle memnuniyetimi kazandınız:)

  • Yorumlar
   Hasibe Kaplan
   05 Ocak, 2020

   selamlar bir kaç eşyamız vardı bunu taşımanızı istedik çook sağolun siz bize çok yardımcı oldunuz çok sagolun inanın çook iyi bir işi yaptınız

 2. Yorumlar
  Ramazan Özpek
  03 Ocak, 2020

  Merhaba bizi aradınız yorum için öncelikle anlaşmadaki şartlara uyduğunuz için çok teşekkürler eşyaları eve yerleştirmesini bile yapmışsınız sizdende bu beklenirdi çook sağolun

Yorum Yap